Наши люди · Поиск
  • Страница 1 из 1
  • 1
Dark You » Art » Проза » проза.... (ваше выкладываем или любимое...)
проза....
что лучше лирика или проза?
1. лирика [ 3 ] [42.86%]
2. проза [ 4 ] [57.14%]
Всего ответов: 7
WENSДата: Суббота, 26.01.2008, 21:25 | Сообщение # 1
Мana- sama фан
Группа: Гот
Сообщений: 239
Репутация: 4
Статус: Offline
СЕРДЦЕ

- Да, это действительно не такая уж потеря! - подумал Герман, наматывая одной рукой вокруг ключицы бинт и смотря на корзину для мусора, в которой все еще что-то пульсировало
-. Даже удивительно как просто я решился на такое « преступление»! Что ж, теперь нет смысла что либо оплакивать…. Нет смысла начинать обещанную врачами и телешоу «новую жизнь»! С этого момента вообще ничего не имеет значения и смысла, теперь остался лишь здравый смысл и холодный расчет. А что? Этот странный комок, эта опухоль все равно донимала меня своим постоянным нытьем. А что делают с опухолью? Удаляют.
Жаль конечно, что пришлось делать это самому , так сказать в кустарных условиях! Немного обидно что никто не решился помочь мне, даже те, кто обещали быть рядом и поддерживать во чтоб это не стало. Надо только выбросить «мусор» и наложить пару швов.
Хм, уже сейчас я понимаю всю наивность ситуации с грифом « Влюбленный Герман»…
И в кого? В образ собранный из прочитанных книг и просмотренных фильмов.
А теперь …. Теперь все в порядке! Теперь все как должно было быть! Что такое ЛЮБОВЬ??? Что это вообще за СЛОВО????
Дело за малым.… Избавиться от книг, выбросить мысли из головы - теперь это будет совсем просто!
Нужно прогуляться и выпить, чтобы развеять тоску, принесенную новоявленной пустотой. И ненужно впредь никакого придуманного каменного сердца, не нужно вообще ничего! Даже улыбающегося ножа с кухни и уж тем более улыбок прохожих…
Теперь и без очков все хорошо видно, правда, уже как-то совсем по-другому, как буд-то только прозрев. Причиняет боль малейшее движение ветра и почему-то сияние черно-белого солнца…
С сегодняшнего дня все видится каким-то угловатым, скованным и тошнотворным. Вокруг что -то уцененное, ущербное прям как в ломбарде!
И сейчас самое время найти новый смысл для жизни… стоит попробовать жить ради себя, уехать куда нибудь. Хотя куда? Такое я уже пробовал, еще, когда был так сказать «тепленьким». Не получилось тогда и теперь уж вряд ли получиться
Я так хотел свободы от всего, что могло обременять… так хотелось быть бесчувственным, бездумным, не отвечать на звонки, не писать, не получать писем, не думать, не слушать, не быть услышанным, а главное не дышать!
Теперь все это есть, а свобода так и не появилась. А вдруг ее вообще нет? А может просто для меня ее не существует, я всегда чем-то отягощен.
Может, стоит разрезать уже почти зажившие швы и вставить ноющий комок обратно, ну то есть сердце или как там его??
Герман побежал к мусоропроводу, в который пару дней назад выбросил «мусор». Он был готов залезть в него с голов, лишь бы достать оттуда сердце, но…под грязными ботинками что-то лопнуло. Он понял что теперь под его ногами лежал черный растоптанный комок не Бог весть чего!!! Уже не бьющийся не ноющий. Вот она СВОБОДА!
Герману хотелось обтрусить сердце от мусора и, разорвав швы бережно положить в пустоту. К его удивлению - рана затянулась, как только комок приблизился к телу, оставив лишь рубец похожий на слово «СВОБОДНЫЙ».
Теперь, Герман совсем свободный, теперь его ничего не держит, но он совсем не выходит из дома, а лишь повторяет сидя на кухне одну единственную фразу: Что мне делать без тебя, сердце? Умереть…
GERMAN WENS(позерство знаю)


положительные люди действуют на нервы, плохие на воображение....
Оскар Уайльд
 
NOstroДата: Суббота, 26.01.2008, 21:30 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Тёмный Я
Сообщений: 627
Репутация: 6
Статус: Offline
Похожа на анимэ... те анимэ мульты пятиминутки, когда действие какое-то одно и на этом всё...Но прикольно....(и ещё немного для точности показалось похожим на анимэ-киберпанк) smile

☥ 卐 All hail to NOstro!卐 ☥
 
WENSДата: Суббота, 26.01.2008, 21:31 | Сообщение # 3
Мana- sama фан
Группа: Гот
Сообщений: 239
Репутация: 4
Статус: Offline
спасибо друг, мой:))) да.. анимэ * пускает слюну* biggrin

положительные люди действуют на нервы, плохие на воображение....
Оскар Уайльд
 
loi_schtammДата: Суббота, 26.01.2008, 21:38 | Сообщение # 4
Вторая ступень
Группа: Гот
Сообщений: 75
Репутация: 2
Статус: Offline
Когда мне плохо - я курю.
Вот и сейчас я закуриваю и смотрю в окно на равнодушный мир...
Такой родной и такой чужой, такой похожий и такой разный...
Когда-то мы видели этот мир в глазах друг у друга и нам больше ничего не надо было.. Мы уходили в лес, что бы насладиться природой и не видеть ярких вывесок, бьющих по глазам неоновым синтетическим светом, что бы чувствовать запах хвои, а не выхлопные газы автомобилей.Что бы дышать полной грудью, бегать по влажной траве босиком, держась за руки и совсем по-детски смеясь...А потом лежать на диване вобнимку и разговаривать обо всем на свете, смотреть на небо и слушать тишину и сердцебиение, слившиеся в одну, такую родную и понятную мелодию, мелодию жизни, мелодию счастья, мелодию любви... Мы гуляли с тобой под дождем, переплетя пальцы, подставляли лицо холодным струйкам воды и поцелуям неба...
...А потом это все закончилось....
Так неожиданно налетел холодный осенний ветер, выстудивший мое сердце..И вот,31го августа я говорю тебе, что ты мне не нужен..Тихое "я буду ждать" и рычание мотора... Говорили, несчастный случай...
И вот теперь я стою у окна, вдыхаю дым и кручу на безымянном пальце кольцо, которое ты когда-то одел мне на палец и поцеловал меня. Я выкидываю сигарету и смотрю в запотевшее окно... Ничего нового.. "Я буду ждать" - пишу я на стекле пальцем и выключаю свет. Я буду ждать.
Я ненавижу 31е августа.


Ты - колкая как иголка,
Пружина, готовая распрямиться.
Что бы ударить, не нужен повод,
Что бы выжить, нужно крутиться. (с)Канунников

Вы что-то имеете против курящей и читающей мантихоры? 0о

 
NOstroДата: Суббота, 26.01.2008, 21:38 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Тёмный Я
Сообщений: 627
Репутация: 6
Статус: Offline
На счет голосования...я проголосовал за прозу поскольку только сеййчас начал писать её и увлекает всё больше и больше...

wink


☥ 卐 All hail to NOstro!卐 ☥
 
WENSДата: Суббота, 26.01.2008, 21:42 | Сообщение # 6
Мana- sama фан
Группа: Гот
Сообщений: 239
Репутация: 4
Статус: Offline
NOstro, ага, ага.. я тож...

положительные люди действуют на нервы, плохие на воображение....
Оскар Уайльд
 
loi_schtammДата: Суббота, 26.01.2008, 21:58 | Сообщение # 7
Вторая ступень
Группа: Гот
Сообщений: 75
Репутация: 2
Статус: Offline
Я стою на крыше и смотрю вниз....
Один шаг может все изменить.Один шаг всегда все меняет.
Мы познакомились на какой-то вечеринке...Я тяжело переживала разлуку со своим молодым человеком, ты был всегда один.Всегда один. Сначала я не поняла этой фразы...О, как же я была глупа...
Проходил день за днем, мы виделись с тобой все чаще и чаще, чувства становились все глубже и глубже... И в какой-то момент я поняла, что дальше дороги нет. И никогда не будет. Дороги, они вообще имеют свойство уходить, не возвращаясь. И однажды это и случилось...
Мы гуляли по какому-то парку темной ночью, держась за руки... Луна, звезды - романтика. И я завела разговор о бессмертии... Зачем? Не знаю.... Ты сказал, что каждый человек бессмертен и можешь доказать это.Я не поверила.. Попросила доказать... Потом мы как-то ушли с этого разговора и все немного забылось. А на следующий день ты пропал. И найти я тебя не могла. И на звонки ты не отвечал, ни друзья, ни родители не знали, где ты. Через три дня позвонила твоя сестра...Я приехала к тебе в больницу... Говорить ничего не хотелось.. А что сказать, если все уже произошло, шаг с восьмого этажа сделан и вернуть ничего нельзя?
Я сидела рядом с тобой, держала тебя за руку и просила тебя не уходить.А ты улыбнулся и сказал "Я буду бессмертен в твоей памяти, ведь буду же?" и сжимал мою руку.... Я кричала на тебя. Много кричала. Была убеждена в том, что ты выживешь.
А ты не выжил.
Каждый человек бессмертен.
Лучшее бессмертие - память.
Я спускаюсь с крыши и бреду по мокрой улице... Ведь если я умру, то ты станешь чуточку более смертным.
А я не могу этого допустить. Каждый человек бессмертен.


Ты - колкая как иголка,
Пружина, готовая распрямиться.
Что бы ударить, не нужен повод,
Что бы выжить, нужно крутиться. (с)Канунников

Вы что-то имеете против курящей и читающей мантихоры? 0о

 
NOstroДата: Суббота, 26.01.2008, 22:00 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Тёмный Я
Сообщений: 627
Репутация: 6
Статус: Offline
loi_schtamm, понравился вывод второго рассказа....оригинально

☥ 卐 All hail to NOstro!卐 ☥
 
loi_schtammДата: Суббота, 26.01.2008, 22:01 | Сообщение # 9
Вторая ступень
Группа: Гот
Сообщений: 75
Репутация: 2
Статус: Offline
Жизненно...Х_х

Единственный добрый рассказ))

"Как-то вечером сидящая у окна девушка загадала желание на падающую звезду: "Пусть моя вторая половинка будет рядом со мной", задула свечу, стоящую на подоконнике и пошла к кровати. На часах, стоящих на ночном столике, мерцали цифры "11", пора было ложиться спать, завтра рано вставать на работу. А рухнуть носом в клавиатуру - мало чести.
...Разбудил ее гудок машины с улицы в 2 часа ночи. С возмущенным криком она открыла окно, высунулась на улицу и осеклась: с ее первого этажа было видно, что водитель упал лицом на руль, потому и слышен непрекращающийся визг клаксона. Подумав, она надела джинсы, футболку и вышла на улицу. Мужчина все еще лежал лицом на руле; окно машины было опущено. Девушка нерешительно коснулась рукой его плеча и слегка потрясла, молодой человек вздрогнул и понемногу стал приходить в себя.
- Вы кто? - Спросил мужчина и воззрился на нее.
- Я Женя. Вам плохо? Требуется моя помощь? - ответила Евгения, убирая руку.
- Нужна, - мотнул головой парень, и устало прикрыл глаза, - я заплачу. Меня, кстати, Олегом зовут.
- Хорошо, Олег, тогда поднимайтесь... Вы можете встать?
- Да могу, могу. - Сказал Олег, выходя из машины и закрывая дверь.
- Что с вами случилось хоть? - Спросила Женя, набирая код подъезда.
- Обморок. Даже не знаю, из-за чего. Но на очереди, по-видимому, еще один.
- Хорошо, разберемся. - Торопливо пробормотала Евгения, взглянув на резко побледневшего Олега "

Свет мигнул и погас. Чертыхнувшись, я пошла на кухню за свечой. Такие досадные неприятности иногда были. Дом старый, пробки часто вылетают, а на новую квартиру все никак не скоплю...
Я установила свечу на подоконнике и задумалась...
Хорошо было бы, если бы все было так же легко, как в моих рассказах... Черт, а ведь муза-то улетела.
Я уставилась в окно, втайне надеясь заметить и по-возможности подстрелить либо завлечь к себе крылатую (дабы потом приковать к батарее на пару недель и дописать-таки книгу) и заметила краем глаза за окном какое-то движение.
...Падала звезда...
Я скосила глаза на исписанный лист бумаги, пробурчала пару слов себе под нос и потушила свечу. Завтра рано на работу, пора ложиться спать.


Ты - колкая как иголка,
Пружина, готовая распрямиться.
Что бы ударить, не нужен повод,
Что бы выжить, нужно крутиться. (с)Канунников

Вы что-то имеете против курящей и читающей мантихоры? 0о

 
SilenceДата: Понедельник, 28.01.2008, 10:06 | Сообщение # 10
Третья ступень
Группа: Тёмный Я
Сообщений: 134
Репутация: 1
Статус: Offline
Человек со сломанными запястьями почти наугад перемещался в захламленном излишествами роскоши пространстве. Наткнувшись на что-то в полутьме, захотел вскрикнуть, но захлебнулся терпким воздухом и упал на колени. Но едва оперся на свои изломанные руки, как жалко дернулся и замер в болевом шоке. Закрытые переломы стали открытыми. Сквозь серую гладкую кожу прорвались осколки белых костей, увлекая за собой скупые кровоподтеки. Полуслепое, это человеческое существо догадалось, что произошло. "хм... ну еще бы не догадаться..."--мои губы невольно искривились в усмешке.
--Ты все ещё здесь?--вопрос был брошен в стену, но относился все-таки ко мне. Не сочтя нужным отвечать что-либо, разворачиваюсь и сажусь в кресло.
"Ты ведь еще живешь?--думаю я--Живешь. А завтра утром я сошью тебе крылья. Самые прекрасные на свете. От их движений сны станут явью, а цветы обретут утраченный голос. Самые прекрасные крылья... Крылья сшитые из сухих цветов и мертвых бабочек. Они будут твоими..."
--Где ты?!--крик оторвал меня от приятных размышлений и вернул в осточертевшую комнату наполненную слишком живыми вещами и слишком тяжелым воздухом. "...а выбора-то у меня как раз и нет..."--мелькнул в голове голос вчерашнего дня...
Лишив себя излишних раздумий протягиваю руку в пространство с застывшими созвездиями пыли и шепчу:
--Иди ко мне.


...лишь для тебя сукровицей души пишу полотна мороков сознанья...
 
MarvaДата: Четверг, 21.02.2008, 21:49 | Сообщение # 11
Первая ступень
Группа: Панк
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Це буде трощки довго....двома частинами....

Ніхто не бачив ще такого прекрасного сну, як той… ніхто не знав, як це жити по справжньому, ніхто крім неї…
Це був самий звичайний день монотонного життя звичайної студентки. Довгі і нецікаві пари здавалося ніби ніколи не закінчаться, атмосфера, що була присутня в аудиторії аж пропитувалася сном. Десь ззаду, на останньому ряду чулося неголосне хропіння; викладач захлинався від цікавості того, що сам розказував, вимахуючи руками, немов відганяючи мух від гнилої плоті Аж раптом ці жахливі кроки, здавалося ніби розпочався землетрус, стало так холодно і перехопило дихання, - це прибула страшна новина…
Сльози не давали їй дихнути, але вона цього і не хотіла, її блакитні очі стали темними, наче земля у домовині і скляними, наче найтонший лід узимку; лице побіліло і стало наче сніг – холодним і неприступним, слабким і беззахисним, хоча і так було блідим від макіяжу. Здавалося це ніколи не припиниться, її переляканий погляд і якісь дивні звуки – вона намагалася щось сказати або крикнути, але не змогла, вона просто плакала, намочуючи слізьми чорне волосся, таке легке на вітрі…
Цей день ніколи не забудеться. Ще й ця сварка зранку з батьками. Ці думки не виходили у неї з голови. Слова «що», «навіщо», «чому» стали єдиними, які могли злетіти із цих чорних, наче морок губ. Тепер вона дивилася таким порожнім поглядом і не думала ні про що…
Почувши ці кроки серце вибивало найдивніші ритми – щось не так – подумала вона. В аудиторію увійшли двоє, їхні обличчя, здавалося ніколи не мали почуттів – без радості, без болю, тільки гнів; їхня присутність була неприємною – вони ніби забирають все наше тепло – почулося ззаду, це був той самий, невисокий на зріст юнак, що так солодко спав на початку. Серце закалатало ще дужче, мороз пройшовся по кістках…
Вона сиділа і не могла збагнути чи справді вона це почула, чи це лише її фантазія, але все ж щось підказувало, що це реальність…
Тепер сигарети не допомагали, і ще ці люди і друзі, які нічого не розуміли, а тільки робили ще болячіше…
Їй треба було кудись іти, але вона не знала куди. Отямилася на руїнах, тут було лише двоє людей, вона і багато пива, щоб заспокоїтись. До неї хтось підійшов, щось говорив, але вона не чула, це було так важко – щось почути, лише бачила його очі – такі темні, холодні і неприступні, але одночасно такі теплі і розуміючі; його чорне волосся виблискувало на сонці і давало синій відтінок .Він подивився так розуміюче і більше не треба було нічого, тепер вона могла говорити, причому так легко говорити, як ніколи.
Пройшло декілька годин, вона все розповіла і знову сльози вийшли на її холодне від болю обличчя. Тепер слова просто вилітали так голосно і чітко, що залишали кроваві рани у кожного, хто її почув: «Я не знаю, як тепер жити, одній, у цьому світі вічного холоду, де ніхто на тебе не накричить, не обніме, ніхто не дасть поради. О, цей крик, тепер його не буде чути, крик матері, ніжний голос батька, жорстокий, пронизуючий до кінчиків пальців погляд злості. Його тепер також не буде. НЕ буде чутно запаху, такого приємного запаху рідно плоті …,не буде, їхній ніжний дотик пропав, його нема, я тепер не відчуваю дотику холодного, ніжного волосся, я його вже не пам’ятаю, а що буде дальше…? Ми ж всі, всі люди, як дощ, який проходить і його забувають, як вогонь, який догорає. Я б все віддала, щоб їх повернути, адже без них я ніхто, я попіл, я тирса, я спогад, я ж померла з ними, мене немає, моє життя було лише заради них, кожна посмішка, кожен шрам заради них, а тепер їх немає, я віддавала все ради них, а тепер нічого не хочу, навіть смерті не хочу, хочу лише існувати в безмежній пітьмі, де немає нічого, нікого, де тільки я…». Тоді на неї налетіли спогади, хороші, теплі, милі і жорстокі, холодні, принизливі, але тепер все одно…
Вона встала і легко наступаючи на мокру від дощу бруківку пішла…
Дощ заливав вулиці, вітер нахиляв дерева до землі, здавалося ось-ось шибки повилітають і розіб’ються на шматки, як це зробило її життя. В кімнаті стало холодно і самотньо, не було нікого, лиш вона і ця нестерпна тиша, яка лякала. Зараз серце раділо кожному звуку, що доносився з вулиці. Вона надіялась, вірила, хотіла вірити, що ось-ось усі прийдуть, відчується тепло, приємний запах домашньої їжі і ніжний голос покличе її, але цього не сталося, вона все так само сиділа на підлозі, обійнявши коліна і дивлячись в одну точку, а її волосся прикривало ледь опухле від сліз обличчя. Скільки вона так просиділа не знає ніхто, все залишилося в тій кімнаті, сповненій тишини.
«Спустошення, нічого немає, що це взагалі за життя. Ти тут ніхто, а як жити в світі, до якого ти не належиш. Ти просто не така як всі. В своєму житті ще ніщо не зроблено, ти порожнє місце, і навіть тінь від тебе стає крихітною, а ти перетворюєшся на пітьму. Найгірше, це коли доходить, що вже нічого не можеш зробити. На душу ніби люди понасирали. Нічо не хочеться, що робити… невже просто залишитись тим, ким є – нічим, але одночасно і всім, бо все – ніщо. Надоїло боротись за своє життя, хочеться чогось нового, простішого, де не треба робити із себе того, ким ти не є…
Я чужа… чужа навіть вдома, тепер мене ніхто не розуміє, взагалі ніхто. Чому всі змінюються, а я така ж… завжди сама, бо це приємно – чути самотність і тишину, але це тебе ніби розриває зсередини.
Спустошення….
Це дивне відчуття…
Коли ти одна….
Коли нічого не треба…
Коли все надоїло…
І коли ти це нарешті розумієш…
Спустошення…
І більше нічого…
Окрім,…
Бажання зрозуміти себе…
І не дати іншим це побачити…
Бажання самотності…
Бажання темноти…
Бажання смерті…
Спустошення…» - ці слова знов і знов крутилися у її голові…

Добавлено (21.02.2008, 21:49)
---------------------------------------------
Пройшло декілька днів, вона залишалась такою ж засмученою, одинокою, але тепер без сліз, просто їх більше не було, а так хотілося плакати. Вона йшла на кладовище , бо лише там можна було відпочити. Прийшла, ось тут, її місце, цей склеп такий непомітний, але тепер такий рідний, наче в ньому все її життя, але там вже хтось був. Це був він, його не важко було впізнати, особливо ці жорстокі і ніжні очі і темне волосся…
Місяць легко овівав їхнє легке, неначе пух волосся, очі світилися навіть у тьмі. Серед ночі. На цвинтарі. Холод потрапляв у кісти і здавалось ніби нікого немає в цьому світі, де живуть лиш вони. земля була пухкою, свіжі розриті могили прикрашали світ мертвих, навкруги зло, але цього не відчувалося. Незрозумілі речі творяться всюди, але тут, під відкритим небом запах розритої могили і мороку забирали будь-які почуття… Величезні арки, окутані туманом , скульптури людей, тварин, богів… Цього відчуття не могло позбавити ніщо, окрім безмозгих людей, які не розуміють віру інших…
Вони почули чиїсь голоси, це були охоронці, але вони йшли в іншу сторону. Тепер вони тут двоє і більше нікого. Він ніжно торкнувся її плеча, такої ніжності вона не відчувала давно, і без будь – яких слів вони сплелися у поцілунку. Тепер в цілому світі були лише вони.
Пройшло кілька місяців, життя начебто знову налагоджувалося. Ось уже через місяць остання сесія і все.., дальше свобода, але життя приносить сюрпризи і ця сесія може бути дійсно «останньою»…
Кожного дня, після пар, вона чекала лише одного дзвінка і він лунав – це були найкращі моменти її життя – але сьогодні її оточувала німа тишина. Пройшло декілька днів, з’явилися сумніви, але вона не насмілювалася подзвонити, а все чекала, та дарма…
Не хочеться ні говорити, ні відчувати, навіть дихати вже немає бажання, рух став непотрібним, емоції зникли, пустота тепер всюди…
…немає нічого… пісок і вітер тепер одне й те ж, води немає, заспокійлива пісня вогню закінчилась, спогади постирались…
Десь глибоко, в нічому, застряг факел колишньої невимовної краси…
Пустота з середини, пустота ззовні… все без сенсу, все змінилось!.. Проміння не лоскоче ниточку почуттів, не шелестить під ногами чиясь слабість, бо нікого немає…
Що робити, якщо зграя диких тварин нападе і безжально почне роздирати плоть?
- мовчати…
Що робити, якщо безжальна спека вогню обпече очі?
- заснути
Як можна жити мертвим, як можна плавати у власних почуттях, як харчуватись власними роздумами?
Все…. Пустота….смуток….порожнеча….ласка…тепло….морок….страх….біль….вічна образа…невимовна ненависть…скажена любов…немає….не буде
Відчувається вітер в легенях, щось холодне овіває поряд, голод не дає заснути, біля тебе хтось є, точніше ти його бачиш…відчуваєш…знаєш…. але це спогад…
Вона дійсно боялася, що все може перетворитися на спогад. Він ж був зовсім іншим, не таким, він не міг так зробити, але все вказувало на протилежне. І знову цей відчай у очах, розчарування, невже не можна щоб життя було безболісним… Знов… Знов… Знов…
Чому, як тільки з’являється іскорка, то зразу ж затухає, тепер надії не було, вона знов одна, але чому, навіщо, все ж було таким справжнім, таким реальним, а тепер таким пустим, як тепер їй хотілося не народжуватись, не страждати, а стати настільки маленькою, щоб ніхто не помічав. Єдина надія тепер була на друзів, але що вони можуть, вони ж такі самі, біля них стараєшся бути кимось, але ж ти ніхто, стараєшся показати, що ти сильний, хоча це не так і в безнадії знов виходять сльози…
Світ вже захарив до кінця, вже немає терпіння стояти, просто хочеться впасти і нічого не робити. Надоїло вже битися за своє ж життя, робити невиправні помилки, підкорятися комусь, не даючи вийти емоціям. Коли вже настане кінець всьому.
Неможливо жити в страху перед чимось, чи перед кимсь, що значить бути нею, що значить ховатись від всіх і від себе самої, не відчувати нікого рядом, біля себе, знати, що не можна показати себе справжню, і завжди це приховувати в собі, давити, забуваючи про справжнє життя, все глибше вникаючи у світ тьми, все більше огортаючи себе пилиною смутку, образ і ненависті.
Під тиском власної, покусаної мишами гідності вона не витримала. Цей біль потопив її, не давав дихати і перед очима вбачалася єдина правда, бажання – смерть. Вхопивши лезо у неї не з’явилося жодного сумніву, один легкий, найніжніший помах руки, і це блаженне відчуття спокою, якого не було ніколи. Вона відчула, як гаряча струя крові вирвалася назовні і водоспадом полилася на підлогу. Тепер все було в крові і вороття не було. Сидячи на підлозі, як і тоді в ту безсонну ніч, коли дощ заспокоїв душу, вона думала, пригадувала, а сльози самі котилися по блідих щоках і все здавалося таким правильним і дійсно було б правильним, якби не той дзвінок, що наче блискавка вразив серце… - це був він, він подзвонив, але було пізно, занадто пізно. Очі заплющились у невимовному болі, ще пару секунд було відчутно, як серце намагається битися, але не здолавши бажання затихає… В кімнаті знову відчувалася страшна тишина, було враження наче весь світ почув цей біль і замовк, та ніхто не знав… ніхто і не дізнався пізніше. Вона жила і її не знали, вона померла і цього не помітили, вона існувала в самотності, як і мільйони інших, вона справді хотіла, але не змогла…
Чому, говорячи, що ми – хтось, не задумуємось над тим, чи насправді ми є «ЛЮДЬМИ», чому, коли віримо - не потрібно доказів, не потрібно того, чого ми завжди вимагаємо від інших, ставлячи на хитку ланку життя найдорожче, але одночасно і те, чого ми не шануємо, не бережемо – віру. Саме в вірі заключається наше існування, існування світу і всього, що нас оточує. Не маючи віри людина гине, не маючи підтримки – закопується глибоко у себе, забуваючи про все і про всіх. Але, ховаючи себе, ми не задумуємось над тим, що насправді варте пожертви…
Ми – ніхто, а уявляємо себе царями світу, центром всесвіту, єдиною «розумною расою», яка існує. Хоча, якщо задуматись , насправді розумна істота не відчувала б себе приниженою, не дала б себе образити, відчути себе ж «неповноцінним дауном». «Хто ми є насправді?» - це питання мучить всіх, але я можу дати відповідь навіть не задумуючись – ми ніхто, попіл, тирса, вітер, спогад, причина болю, причина страждань…
Ми вбиваємо себе ж , ми робимо боляче, штовхаємо своє велике «Я» в прірву, нічого не розуміючи створюємо прототипи щасливого життя, коли в нас на очах гинуть інші, потопаючи в калюжі власної ненависті, власної жаги до помсти, не знаходячи берега в океані сліз… ХТО МИ ПІСЛЯ ЦЬОГО?..
biggrin знаю, що примітив, але він мій примітив.....

 
NOstroДата: Пятница, 22.02.2008, 12:21 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Тёмный Я
Сообщений: 627
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (Marva)
Це буде трощки довго

фигасе трощки...я такое не осилю прочесть (ибо лентяй я) =)


☥ 卐 All hail to NOstro!卐 ☥
 
WENSДата: Понедельник, 25.02.2008, 21:25 | Сообщение # 13
Мana- sama фан
Группа: Гот
Сообщений: 239
Репутация: 4
Статус: Offline
NOstro, поддерживаю в лентяйничестве:)) но прочитать попітаюсь:)))

положительные люди действуют на нервы, плохие на воображение....
Оскар Уайльд
 
MarvaДата: Понедельник, 25.02.2008, 23:45 | Сообщение # 14
Первая ступень
Группа: Панк
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline

це ти...все ти ..знов і знов ти...
Забуте існування свого народу кидає тебе в передсмертну агонію, біль - вічна рана на обличчі, що залишає шрам. Ти забуваєш себе, стаєш чужою людиною, ти - не ти, а світ - ніщо... Прірва - бездонна яма, яка розділяє тебе з іншими...ти один....завжди один... Ноти смерті розривають душу, серце окутує туман ненависті. почуття зникли - ти існуєш. На тебе спрямовані погляди оточуючих і під їх тягарем ти падаєш і летиш, летиш...все нище і нище...зникають дні...зникають ночі...очі виїдає кислота цієї порожнечі, що всередині всього. Це безглузде бажання покластись на когось вбиває гострим лезом вогню...захлинаєшся мороком, серце холоне..сльози крові стікають по обличчі, тебе душить своє ж "я"....згадка теплоти не дає спокою і в ці останні хвилини ураганом проноситься бажання жити. Але заради чого?
Ти зрадила....кинула на поталу долі...залишилися лише уривки життя без тебе... тепер самотність - друге я, а тебе нема...нема... Вовки відчаю розтерзали плоть, але тебе нема... РЕАЛЬНІСТЬ - ти втекла, ти зрадила....це ти ...все ти.....знов і знов ти.....
 
WENSДата: Среда, 27.02.2008, 09:30 | Сообщение # 15
Мana- sama фан
Группа: Гот
Сообщений: 239
Репутация: 4
Статус: Offline
Marva, ой господи... *сидить міркує*

положительные люди действуют на нервы, плохие на воображение....
Оскар Уайльд
 
Dark You » Art » Проза » проза.... (ваше выкладываем или любимое...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz